Oferta obozów i półkolonii

Zapraszamy do naszego świata obozów i kolonii, gdzie pasja, rywalizacja
„fair play” i rozwój umiejętności idą w parze z niezapomnianą przygodą i zabawą.

Zapraszamy do naszego świata obozów i kolonii, gdzie pasja, rywalizacja „fair play” i rozwój umiejętności idą w parze z niezapomnianą przygodą i zabawą.

Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w organizacji niezapomnianych zgrupowań sportowych, kolonii i półkolonii, zarówno w kraju, jak i za granicą. Bazując wyłącznie na własnej, sprawdzonej kadrze organizatorów turystyki, licencjonowanych trenerów, wybitnych nauczycieli, pedagogów i wykładowców akademickich, za każdym razem z niezwykłą starannością opracowujemy naszą ofertę, w trosce o to aby wypoczynek naszych Podopiecznych był atrakcyjny, zdrowy, bezpieczny oraz pozostawiał niezatarte wspomnienia.
Każdy program, poza aspektem wypoczynku i rozrywki, ma na celu rozwijanie umiejętności zarówno pracy indywidualnej jak budowanie pozytywnej synergii wynikającej z pracy zespołowej, które na zawsze pozostaną w umysłach i sercach naszych uczestników.

Bazując na sportach gimnastycznych dbamy o wszechstronny rozwój naszych Podopiecznych uzupełniając go o kształtowanie umiejętności utylitarnych, rekreacyjnych i sportów całego życia, wspierając i motywując naszych Uczniów zaangażowania i rozwijania Ich pasji oraz indywidualnych talentów.
Nasze zgrupowania – zarówno letnie jak i zimowe – planujemy zawsze w wyjątkowych miejscach, gdzie natura i infrastruktura tworzą najlepsze warunki do aktywnego wypoczynku.
Nasza oferta zapewnia unikalne i autorskie programy treningowe dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania – bez względu na to, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym sportowcem.

Szczególnie dbamy o to, aby nasze obozy były nie tylko pełne atrakcji, ale również maksymalnie bezpieczne. Dlatego każda nasza aktywność jest dokładnie przemyślana i zarządzana przez profesjonalnych animatorów turystyki, personel medyczny, ratowników wodnych, licencjonowanych przewodników itp. Wszystkie zgrupowania i półkolonie odbywają się pod stałym nadzorem i ściśle według przepisów i zaleceń Ministerstwa Sportu, Kuratora Oświaty oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Naszą największą satysfakcją (i zarazem najważniejszą reklamą) są byli uczestnicy, którzy teraz – jako rodzice – z pełnym zaufaniem powierzają nam swoje pociechy aby i oni mogli, zaznać radości aktywnego wypoczynku, przeżyć niezapomniane chwile oraz rozwijać więzi, relacje i pasje, które będą towarzyszyć im przez całe życie – w myśl „sokolej” sentencji: „w zdrowym ciele – zdrowy duch”.

Sprawdź ofertę już teraz i spraw aby i Twoje dziecko dołączyło do grona ponad 2 tysięcy naszych dotychczasowych szczęśliwych obozowiczów, samemu dołączając do dwukrotnie większego grona Ich zadowolonych Rodziców.

Obozy zimowe

Obozy letnie

Półkolonie

PÓŁKOLONIE w terminach

  • 3.07-07.07
  • 10-14.07
  • 17-21.07
  • 24-28.07
  • 31.07-4.08
  • 7-11.08
  • 14-18.08

Zapraszamy do zapisów