Od roku 2000 (powstanie Towarzystwa) w imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych

zawodnicy TG „SOKÓŁ” w akrobatyce i fitness zdobyli

ponad 100 medali

w tym najcenniejsze to 3 złote i 3 brązowe medale Mistrzostw Świata i Europy w fitness
(trener: G. Bielec)

baner film

Zajęcia odbywają się:
- w nowym budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Pigonia 1, 35-310 Rzeszów
- Zespół Szkół w Malawie, Malawa 199
gratis
akrobatyka sportowa min

AKROBATYKA SPORTOWA

2003
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. – złoto (A. Cisło, M. Partyka) / trener G. Bielec

2004
Mistrzostwa Polski Juniorów – 3x brąz (A. Cisło, M. Partyka) / trener G. Bielec
Puchar Polski – srebro, brąz (A. Cisło, M. Partyka) / trener G. Bielec

2005
Mistrzostwa Polski Juniorów – srebro (M. Partyka, O. Zagórska) / trener G. Bielec

2006
Mistrzostwa Polski Seniorów – brąz (M. Partyka, O. Zagórska) / trener G. Bielec
Puchar Polski w klasie Mistrzowskiej – srebro (M. Partyka, O. Zagórska) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. – złoto (D. Drewniak, P. Bukowska) / trener G. Bielec

2007
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – srebro (D. Drewniak, P. Bukowska) / trener G. Bielec

2008
Puchar Polski – srebro, brąz (D. Drewniak, S. Zabłocka) / trener G. Bielec
Międzynarodowy turniej „Winobrania” – brąz (D. Drewniak, S. Zabłocka) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. – brąz (I. Matias, M. Król) / trener G. Bielec

2009
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – brąz (I. Matias, M. Król) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. – brąz ex. aequo, (I. Matias, M. Król) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. - III Miejsce Drużynowo / trener G. Bielec
Międzynarodowy Turniej "SILESIA CUP" – srebro (Bartłomiej B., W. Sowa) / trener G. Bielec
Dominika Drewniak i Jadzia Peszko – finalistkami show TVN "MAM TALENT" / trener G. Bielec

2010
Mistrzostwa Polski Seniorów – srebro (M. Partyka, M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec
Puchar Polski w klasie Mistrzowskiej – srebro (M. Partyka, M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec
Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w klasie Mistrzowskiej – srebro (M. Partyka, M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec

2011
Mistrzostwa Polski Seniorów – srebro (M. Partyka, M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec
Puchar Polski w klasie Mistrzowskiej – srebro (M. Partyka, M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec

2012
Mistrzostwa Polski Seniorów – srebro (K. Ciupak, R. Małek, C. Małek) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów  – brąz (C. Małek, P. Kloc) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów  – brąz ex. aequo (K. Ciupak, Bartłomiej B.) / trener G. Bielec
Puchar Polski w klasie Mistrzowskiej – srebro (K. Ciupak, A. Kocan, R. Małek) / trener G. Bielec
Puchar Polski w klasie Mistrzowskiej – brąz (C. Małek, M. Król) / trener G. Bielec
Puchar Polski w klasie Mistrzowskiej – brąz (M. Partyka, M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec
Trio „Sokoła” – finalistkami show TVN "MAM TALENT" / trener G. Bielec
Para „Delfina i Bartek” – zwycięzcami V edycji "MAM TALENT" / trener G. Bielec
V w POLSCE i NAJLEPSZY PODKARPACKI KLUB W RANKINGU PUCHARU POLSKI 2012
IV w POLSCE W RANKINGU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2012

2013
Miedzynarodowy Turniej „Winobranie” – złoto (K. Kuryśko, P. Kloc) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Miedzynarodowy Turniej „Winobranie” – srebro (M. Dudek, A, Szczypek) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Puchar Polski – srebro (M. Dudek, A, Szczypek) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Puchar Polski – brąz (K. Kuryśko, P. Kloc) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Puchar Polski – brąz (K. Ciupak, A. Kwiecień, M. Lubińska) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. - brąz (K. i M. Biłyk) / trener G. Bielec
Grand Prix Polski St. Geronia – brąz (M. Dudek, A, Szczypek) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Grand Prix Polski St. Geronia – srebro (K. Kuryśko, P. Kloc) / trener G. Bielec, A. Sokołowski

2014
Puchar Polski – brąz (M. Dudek, A. Szczypek) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Puchar Polski – brąz (A. Sokołowska, K. Augustyniak, P. Kloc) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Seniorów – brąz (Kuryśko K., Skowrońska L.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Seniorów – srebro (Sokołowska A., AugustyniakK., Kloc P.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - brąz (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Polski Juniorów  - złoto (Kuryśko K., Skowrońska L.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Młode Talenty – srebro (Żukowska E., Bieniek M.) / trener G. Bielec
Grand Prix Polski – brąz (W. Kloc, Dudek M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Grand Prix Polski – srebro (Sokołowska A, Matias I., Kloc P.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
II PODKARPACKI KLUB W RANKINGU SPORTU MŁODZIEŻOWEGO

2015
Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem – brąz (Sokołowska A, Matias I., Kloc P.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem – brąz  (M. Dudek, W. Kloc) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Seniorów – brąz (Sokołowska A, Matias I., Kloc P.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Patrycja Kloc reprezentantką kadry narodowej na 1-sze Europejskie Igrzyska BAKU 2015 - jedyne trio żeńskie reprezentujące Polskę na Igrzyskach Europejskich / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - złoto (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - brąz (Biłyk K, Piątek O.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Grand Prix Polski St. Geronia - złoto (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
V w POLSCE i NAJLEPSZY PODKARPACKI W RANKINGU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

ROK 2016
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. - srebro (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. - brąz (Żukowska E., Bieniek M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Wiosny im. H. Chmielewskiego - złoto (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Wiosny - srebro (Sokołowska A, Szczypek A. Skowrońska L.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Wiosny - brąz (Dudek Mateusz, Kloc Patrycja) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem – złoto (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem - złoto (Sokołowska A, Szczypek A. Skowrońska L.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem - brąz (Dudek Mateusz, Kloc Patrycja) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
Międzynarodowy Turniej „Winobranie”– złoto (Biłyk K, Biłyk M.) / trener G. Bielec, A. Sokołowski
NAJLEPSZE WOJEWÓDZTWO W RANKINGU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

gimnastyka sportowa min

GIMNASTYKA SPORTOWA
Aktualnie Do klasy młodzieżowej

2001-2016 Mistrzostwa Podkarpacia – I Miejsce Drużynowo (po raz SZESTNASTY z rzędu)

fitness gimnastyczny min

FITNESS GIMNASTYCZNY

2008
V miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów (M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec
Mistrzostwo Polski Juniorów (M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec
III miejsce w Pucharze Polski w kat. OPEN (M. Rzeźnikiewicz) / trener G. Bielec

2009
Mistrzostwo Polski Juniorów  (Bartłomiej B.) / trener G. Bielec
III miejsce w Pucharze Polski w kat. OPEN (Bartłomiej B.) / trener G. Bielec
Bartek B. członkiem kadry narodowej i reprezentantem kraju na Mistrzostwa Świata w fitness (11-13 listopada w Białymstoku) / trener G. Bielec
Bartłomiej B. V zawodnikiem na świecie / trener G. Bielec

2010
Mistrzostwo Polski  kat. OPEN  (Bartłomiej B.) / trener G. Bielec
Bartłomiej B. członkiem kadry narodowej i reprezentantem kraju na Mistrzostwa Europy (Donieck, 18-21 czerwca 2010). / trener G. Bielec
Bartłomiej B. brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów rozegranych w Doniecku / trener G. Bielec
Bartłomiej B. członkiem kadry narodowej i reprezentantem kraju na Mistrzostwa Świata w fitness (16-19 października 2010. W Como / Włochy) / trener G. Bielec
Bartłomiej B. – IV m. w Mistrzostwach świata / trener G. Bielec

2011
Mistrzostwo Polski Juniorów - Bartłomiej B. / trener G. Bielec
Bartłomiej B. srebrnym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów rozegranych w Doniecku / trener G. Bielec
Mistrzostwo Polski Juniorów Rafał Kornecki – srebro / trener G. Bielec
Mistrzostwo Polski Juniorów Tomasz Kozłowski – brąz / trener G. Bielec
Mistrzostwo Polski w kulturystyce weteranów M. Kaźmierczak – srebro / trener G. Bielec

2012
Mistrzostwo Polski  Juniorów Bartłomiej B. – złoto / trener G. Bielec
Bartłomiej B. – IV m. w Mistrzostwach świata / trener G. Bielec

2019
V Ogólnopolskie „Debiuty” (Katarzyna Pawłowska i Julia Sycz) – złoto / trener G. Bielec
V Ogólnopolskie „Debiuty” (Zuzanna Lenar i Amelia Pałac) – srebro / trener G. Bielec
V Ogólnopolskie „Debiuty” formacje (Kinga Ożóg, Magdalena Ziaja i Anastazja Bielec) – brąz / trener G. Bielec
V Ogólnopolskie „Debiuty” FIT-Kids fitness&aerobic do lat 10 (Wiktoria Skoczylas) - brąz / trener G. Bielec
V Ogólnopolskie „Debiuty” FIT-Kids fitness&aerobic do lat 13 (Amelia Pałac) – brąz / trener G. Bielec
VII Mistrzostwa Polski Fit Kids fitness&aerobic  (Zuzanna Lenar i Amelia Pałac) – brąz / trener G. Bielec
VII Mistrzostwa Polski Fit Kids fitness&aerobic  (Kinga Ożóg, Magdalena Ziaja i Anastazja Bielec) – brąz / trener G. Bielec
9 zawodniczek powołanych do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata FIT-Kids fitness&aerobic w Budapeszcie (Kinga Ożóg, Magdalena Ziaja, Anastazja Bielec, Wiktoria Skoczylas, Zuzanna Lenar, Amelia Pałac, Aleksandra Drabicka, Katarzyna Pawłowska, Julia Sycz) / trener G. Bielec
Międzynarodowe Mistrzostwa Fit Kids federacji WBBF&WFF w fitness (Leon Radke) – złoto / trener G. Bielec
Międzynarodowe Mistrzostwa Fit Kids federacji WBBF&WFF w fitness (Sabina Fuglewicz) – srebro / trener G. Bielec
Międzynarodowe Mistrzostwa Fit Kids federacji WBBF&WFF w fitness (Julia Sycz) - srebro / trener G. Bielec
Międzynarodowe Mistrzostwa Fit Kids federacji WBBF&WFF w fitness kat. trio (Anastazja Bielec, Kinga Ożóg i Magdalena Ziaja – srebro / trener G. Bielec
6 zawodników w kadrze narodowej na Mistrzostwa Europy fitness w Kłajpedzie (Anastazja Bielec, Kinga Ożóg i Magdalena Ziaja, Sabina Fuglewicz, Julia Sycz, Leon Radke) / trener G. Bielec
Mistrzostwa Świata Fit Kids fitness & aerobic (Julia Sycz) – brąz / trener G. Bielec
Mistrzostwa Świata Fit Kids fitness & aerobic (Katarzyna Pawłowska, Julia Sycz) – IV miejsce/ trener G. Bielec
Mistrzostwa Świata Fit Kids fitness & aerobic (trio Anastazja Bielec, Kinga Ożóg i Magdalena Ziaja) – VI miejsce/ trener G. Bielec
Mistrzostwa Świata Fit Kids fitness & aerobic (Sabina Fuglewicz) – VI miejsce/ trener G. Bielec
Mistrzostwa Europy federacji WBBF&WFF w fitness (Amelia Pałac) – IV miejsce/ trener G. Bielec
Mistrzostwa Europy federacji WBBF&WFF w fitness (Leon Radke) - złoto/ trener G. Bielec
Mistrzostwa Europy federacji WBBF&WFF w fitness (Julia Sycz) – złoto/ trener G. Bielec
Mistrzostwa Europy federacji WBBF&WFF w fitness (trio Anastazja Bielec, Kinga Ożóg i Magdalena Ziaja) – złoto/ trener G. Bielec
Trener G. Bielec najbardziej utytułowanym trenerem fitness w Rzeszowie z dorobkiem 3 złotych i 3 brązowych medali mistrzostw świata i Europy

 

Kadra narodowa „Sokoła” Fit Kids fitness&aerobic:

Anastazja Bielec – Mistrzyni Europy 2019, Wicemistrzyni Polski 2019

Katarzyna Pawłowska – III Wicemistrzyni Świata 2019

Kinga Ożóg - Mistrzyni Europy 2019, Wicemistrzyni Polski 2019

Amelia Pałac – II Wicemistrzyni Polski 2019, III Wicemistrzyni Europy 2019

Sabina Fuglewicz – Wicemistrzyni Polski 2019, VI zawodniczka Mistrzostw Świata 2019

Julia Sycz – II Wicemistrzyni Świata 2019, Mistrzyni Europy 2019, Wicemistrzyni Polski 2019

Zuzanna Lenar - II Wicemistrzyni Polski 2019

Magdalena Ziaja - Mistrzyni Europy 2019, Wicemistrzyni Polski 2019

Leon Radke – Mistrz Polski 2019, Mistrz Europy 2019

Trener kadry narodowej „Sokoła” Fit Kids fitness&aerobic: dr Grzegorz Bielec

 

zobacz:

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI FIT KIDS 2019

HISTORYCZNY START NASZYCH ZAWODNIKÓW W MISTRZOSTWACH ŚWIATA - KOWNO 2019
3 złote i 3 srebrne medale

AKROBATYCZNE MISTRZOSTWA W SANDOMIERZU 2019 NA SKALĘ MIĘDZYNARODOWĄ

SPONSORZY

logo_ARTIST.jpgsponsor1.jpg